Laupäev, 22. september 2012

Tere, sügis!

Sügise algus 22. septembril kell 17.49



Sügise värvid

Sügis saabus, pintsel peos-
mets on nüüd kui meistriteos!
Vahtrad said talt põsepuna,
kastan tuhat pruuni muna.

Kask ja pärn on kullakarva,
lepalehed mullakarva.
Haavapuud, va epudrillad,
nüüd on punased ja lillad!

Pihlakad said kaela pärlid...
Sügisel on võimsad värvid!
Samaks jäid vaid mänd ja kuusk –
nad on hoopis teisest puust!

Leelo Tungal 2006

Reede, 21. september 2012

Reipalt koolipinki

Kuigi kool on juba mõned nädalad kestnud, mõjub kosutavalt ka õues sportimine. Et õppimisele veel hoogu ja indu juurde anda, toimus 13. ja 14. septembril Hiiu staadionil Nõmme koolidele järjekordne vahva sportlik üritus "Reipalt koolipinki".
1.-2. klasside poistele ja tüdrukutele korraldasid jalgpalli klubi Nõmme Kalju treenerid jalgpallipäeva. Lastel oli võimalus oma jalgpallioskus proovile panna mängides erinevate koolide võistkondadega.
3.-4.klasside õpilased võistlesid pendelteatejooksus ning maastikuteatejooksus.
Pendelteatejooksus saavutasid 3b klass 2. koha ja 3a klass 3. koha.

Maastikuteatejooksus olid väga tublid 3a klass 1. koht ja 4b klass 2. koht.
Kõigil lastel oli sellel päeval võimalik koju kaasa võtta rõõmus meel ning hea tuju.








Kindlasti jätkub sul sportlikku hoogu kogu aastaks!


Kolmapäev, 12. september 2012

HUVIRINGID ALGKLASSIDE LASTELE

NÄITERING

3.klass teisipäev kell 13.30 õpetaja Kaia Palu
4.klass teisipäev kell 12.00 õpetaja Kaia Palu

SHOWTANTS

2.klass teisipäev kell 13.00 õpetaja Kristi Aitsam
3.klass neljapäev kell 13.00 õpetaja Kristi Aitsam
4.klass kolmapäev kell 12.00 õpetaja Kristi Aitsam

RAHVATANTS

1.klass esmaspäev kell 8.00 õpetaja Kristi Aitsam
2.klass reede kell 12.00 õpetaja Kristi Aitsam
3.klass teisipäev kell 8.00 õpetaja Kristi Aitsam

MUDILASKOOR

1.klass teisipäev kell 8.00 õpetaja Tiiu Mickfeldt
2.-5.klass esmaspäev kell 13.00 õpetaja Tiiu Mickfeldt

KORVPALL

1.klass esmaspäev kell 13.50; kolmapäev kell 13.50 õpetaja Arkko Pakkas
2.-3.klass esmaspäev kell 15.00; kolmapäev kell 15.00 õpetaja Arkko Pakkas

PALLIMÄNGUD

4.klass kolmapäev kell 19.30, reede kell 12.55 õpetaja Elve Didvig

LAUATENNIS, PALLIMÄNG

1.-4.klass teisipäev kell 12.55, neljapäev kell 12.55 õpetaja Katrin Marks

KUNSTIRING, MAALIMINE

1.-4.klass neljapäev kell 13.00 õpetaja Tiina Adamason

KUNSTIRING, MEISTERDAMINE

1.-4.klass neljapäev kell 13.00 õpetaja Kaia Palu

Loodetavasti leiad oma vaba aja sisustamiseks endale sobiliku huvitegevuse.



Lusti ja rõõmu sulle!


Esmaspäev, 10. september 2012

2012/ 2013 KLASSIJUHATAJAD

Ia - õp Kristiina Orgla
Ib - õp Anne Vanamölder

IIa - õp Andra Puusepp
IIb - õp Reet Petermann
IIc - õp Hele Tellas

IIIa - õp Christine Kõrge
IIIb - õp Krista Sild

IVa - õp Kaia Palu
IVb - õp Külvi Kalmet