TeisipäevaL, 22. septembril
korraldasid 8. klasside õpilased Iris, Reemus, Amanda, Annigrete ja Maria fotojahi 1.- 4. klasside õpilastele.
Pildistamiseks võis kasutada fotoaparaati või telefoni.
Pildistamine toimus nii koolis kui ka väljaspool kooli.
Iga klass jagas end
neljaks meeskonnaks ning igal meeskonnal oli vaja pildistada vähemalt 9 fotot.
Kui fotod on pildistatud, siis valib iga klass oma esindusvõistkonna, kelle
pildid tunduvad kõige huvitavamad. Esindusvõistkonnad tutvustavad oma fotosid
novembrikuus.
Fotod, mida pidi pildistama:
1. kogu meeskond on pildil ühes rivis
2. meeskond moodustab endist ühe tähe (A; B jne,)
3. fotol on inimese käed või inimese
jalad
4. fotol on enda loodud olend või kujund
käbidest või tõrudest või okstest
5. fotol on mitut
erinevat värvi sügislehti
6. foto on pildistatud alt üles või
ülevalt alla
7. naljakas foto
8. fotol on kus pildil on õpetaja või täiskasvanu