kolmapäev, 18. detsember 2013

Tallinna Nõmme Põhikoolis on põnev! Sügisel alustanud 2. – 4. klasside loodusteaduste ring annab laste elule vürtsi!Septembris 2013 alustas Tallinna Nõmme Põhikoolis tööd loodusteaduste ring, et leiutamishuvilised lapsed saaksid nii keemia-, füüsika-, bioloogia- ja geoloogia alal iganädalaselt looduse saladusi avastada. Loodusteaduste ringi tegemine läks „kümnesse“! Huvilisi registreerus kaks korda rohkem, kui arvati ja seetõttu avati ühe grupi asemel kaks gruppi, kus iga nädal teevad lapsed midagi ägedat ja põnevat.

Loodusteaduste ringi tegemine väärib kiitust ja tähelepanu rohkem kui tavaliselt, sest see ei ole ühekordne tegevus, vaid  külvab seemne tublide teadlaste ja inseneride kasvamiseks tulevikus. Tugev loodusteaduste-alane põhi, mille lapsed saavad algkooli tasemes, aitab noortel teha hiljem otsuseid edasiste õpingute ja karjääri osas ning sinasõprus loodusteadustega aitab leiutaja-hingega noortel kindlamini oma talenti edasi arendada.


Esimene poolaasta hakkab läbi saama ning nüüd on hea võimalus tänada kõiki, kes on aidanud loodusteaduste ringi käivitamisele kaasa: 

          Vahvad lastevanemad ja särasilmsed lapsed;

-         2. – 4. klasside klassijuhatajad;

-         Viimsi Keskkooli loodusteaduste ringi juhendaja                      
Peeter Sipelgas;

-         Viimsi Keskkooli Fond MTÜ;

-         Nõmme Põhikooli loodusteaduste õpetaja Kerti Ait;

-         Ringi juhendajad Jana Paju ja Berit Väli;

-         Nõmme Põhikooli juhtkond ja kogu koolipere.Tallinna Nõmme Põhikooli Loodusteaduste ring on tõestanud, et ta on ülipopulaarne. Esimene poolaasta saab kohe-kohe läbi ja nüüd on paslik seada ka teise poolaasta jaoks uued eesmärgid. Siis  võetakse ette ka mõned superkatsed, kus lapsed kehastuvad professionaalseteks uurijateks. 
Kuidas täpsemalt, on aga saladus J.Priit Kongo
Loodusteaduste ringi käivitaja


Nõmme Põhikool tänab lapsevanem Priit Kongot Loodusteaduste ringi käivitamise ja eestvedamise eest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar